• Oznam o zmene poplatkov za čiastočnú úhradu nákladov za MŠ a ŠKD

Oznamujeme vám, že na základe Uznesenia Obecného zastupiteľstva obce Slatina nad Bebravou č.31/2022 sa od 1.11.2022 mení výška poplatkov za čiastočnú úhradu nákladov nasledovne:

- mesačný poplatok za MŠ: 10,- Eur

- mesačný poplatok za ŠKD: 5,- Eur

• PLODOBRANIE - oslava jesenných plodov

• Záverečnou fázou projektu SADOVO bol výber ovocných drevín a krov starých odrôd a ich výsadba v areáli školy. Žiaci 9. ročníka si pripravili pre žiakov 5. – 8. ročníka zaujímavé zábavno – vzdelávacie aktivity, jednou z nich bolo aj sadenie stromov a krov v našom areáli. Spolu s demonštráciou výsadby skúseným ovocinárom si žiaci precvičili aj prácu s náradím. Ďakujeme organizácii ŽIVICA, že sme mohli byť súčasťou tohto projektu a tešíme sa, keď budú o pár rokov žiaci našej školy ochutnávať plody našej práce.

• Chrípkové prázdniny z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov

Z dôvodu vysokého nárastu chrípkových ochorení u detí a na základe odporúčania RÚVZ Trenčín bude ZŠ s MŠ Slatina nad Bebravou v piatok 18.11.2022 uzavretá z dôvodu chrípkových prázdnin. Riadne vyučovanie bude pokračovať v pondelok 21.11.2022, kedy opäť prehodnotíme stav chorobnosti žiakov. Ďakujeme za pochopenie.

• Deň vedy a techniky

• Každoročne začiatok novembra patrí na Slovensku Týždňu vedy a techniky. Je to čas, kedy si pripomíname, aký veľký vplyv má veda a technika na úroveň nášho života. Tento rok sme sa však zamerali aj na odvrátenú stranu rozvoja - kozmický odpad a povedali sme si niečo nové o využívaní alternatívnych zdrojov energie, ktoré budú našou budúcnosťou. Ďakujeme zapojeným žiakom 3.ročníka za ukážku programovania robotov a žiakom 6.- 9.ročníka za aktivity, ktoré si pripravili pre spolužiakov formou rovesníckeho učenia.

• Okresné kolo v stolnom tenise

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo v stolnom tenise.

Dňa 10.11.2022 sa na ZŠ Partizánska v BN uskutočnilo Okresné kolo v stolnom tenise, v ktorom si naši žiaci zmerali svoje sile, schopnosti a šikovnosť so súpermi zo ZŠ Partizánska a ZŠ Rybany. V rovnocenných hrách sme boli dobrými súpermi. Dobrú a príjemnú atmosféru zabezpečili aj p. učiteľ Marek Hruška zo ZŠ Partizánska, ktorý nám pripravil teplý čajík a športovú pohodu. Ďakujeme našim žiakom za dobrú reprezentáciu školy: Šimon Krupa, Tobias Horňáček, Ondrej Kohút, Tobias Belan, Viktória Mišáková, Timea Diková, Barbora Rýdziová.

• Kurz krasokorčuľovania  - zimný štadión Bánovce nad Bebravou
          • Kurz krasokorčuľovania - zimný štadión Bánovce nad Bebravou

• Kurz je určený pre deti a mládež z okresu BN. Začiatok kurzu bude v piatok 11.novembra 2022 o 16:45h na zimnom štadióne v Bánovciach nad Bebravou a potom každý piatok v rovnakom čase.

Viac info na tel.: 0908 606 356 alebo na www.hokejbanovce.sk.