• Vyučovanie počas chrípkových prázdnin

Z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov bude základná škola v dňoch 30.1. - 2.2. 2024 uzavretá. Počas chrípkových prázdnin bude zabezpečené dištančné vzdelávanie nasledovne:

1.- 4.ročník: plnenie úloh podľa pokynov triednych učiteliek

II.stupeň - online vzdelávanie podľa skráteného rozvrhu:

5. ročník:

streda: GEG, SJL, ANJ, MAT, FYZ

štvrtok: SJL, MAT, KAJ - 4.hodina

piatok: MAT, CHE, CHE

V prípade potreby prihlasovacie údaje žiaka do edupage získate u triednych učiteľov.

• Digitálna bezpečnosť

• Žiaci 1. - 4. ročníka sa zúčastnili aktivít zameraných na digitálnu bezpečnosť. Dozvedeli sa pravidlá správania sa na internete a vyrobili si plagát do triedy o tom ako sa bezpečne správať na internete. Týmito aktivitami ich sprevádzali žiaci 8. ročníka v rámci rovesníckoho učenia.

• Šaliansky Maťko

• Dňa 19.1. 2024 sa vybraní žiaci 2. až 6. ročníka zúčastnili školského kola 29. ročníka súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko. Svojim umeleckým prejavom nám pripomenuli krásu ukrytú v slovenských povestiach a na chvíľu nás preniesli do dôb, kedy po našom území vraj chodili víly, čarodejnice a obri. Ocenení žiaci v 1. kategórii: 1. miesto Alžbetka Krajčíková (3.ročník), 2. miesto Sophia Gőgele (2.ročník), 3.miesto Tamara Mišáková (3.ročník), v 2. kategórii 1.miesto Viktória Kašičková (5.ročník), 2.miesto Lukáš Krch (4.ročník), 3.miesto Viliam Lobotka (4.ročník), v 3.kategórii 2.miesto Vanesa Buchelová (6.ročník), 3.miesto Ľubomíra Ševčíková (6.ročník). Oceneným gratulujeme a ďakujeme za umelecký zážitok.

• Oznam pre rodičov - Výplata žiackeho cestovného

Oznamujeme vám, že výplata žiackeho cestovného za mesiace september - december 2023 sa uskutoční v dňoch 10.1.2024 - 12.1.2024 (streda - piatok) v čase 9:00 - 17:00h v kancelárii ekonómky školy na 2.poschodí.