• Interaktívne vzdelávanie - Svet okolo nás - Tanzánia

• Dňa 28.11. sa žiaci 5., 6. a 7. ročníka zúčastnili videoprezentácie na tému Tanzánia - divoké srdce Afriky, v rámci výchovno-vzdelávacieho projektu Svet okolo nás. Oboznámili sa s históriou štátu a ostrova Zanzibar, jeho jedinečnou prírodnou scenériou, spoznali život Masajov a vypočuli si odpovede cestovateľov na zvedavé otázky nielen svojich spolužiakov...

• Aj Ty v IT - Elecrow Workshop

• Dnes sa žiačky 8. a 9. ročníka zúčastnili workshopu pod vedením lektora Samuela z organizácie Aj Ty v IT. Naučili sa  zapájať elektrické obvody pomocou nepájivého kontaktného poľa zo sady Elecrow Basic Kit. Verím, že sa s novými znalosťami čoskoro podelia aj ostatnými spolužiakmi.

• Okresné finále v stolnom tenise

• Dňa 8.11.2023 sa v Bánovciach nad Bebravou konalo okresné finále v stolnom tenise. Naše dievčatá Viktória Kašičková, Alica Suchá, Nicole Kasalová a Barbora Rýdziová po postupe zo základného kola, sa nestratili ani vo finále. Po veľmi vyrovnaných zápasoch vybojovali pre našu školu krásne druhé miesto.

• Naši šachisti na OK v zrýchlenom šachu

• Naši štvrtáci sa dňa 7.11.2023 zúčastnili školských majstrovstiev okresov Bánovce nad Bebravou a Partizánske žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu. Vyskúšali si švajčiarsky hrací systém na 7 kôl s hracím tempom 2x12 minút. Mali možnosť otestovať si svoju hernú taktiku a zažiť prostredie šachového turnaja. Počínali si veľmi dobre a odniesli si cenné skúsenosti. Žiak Viliam Lobotka získal tretie miesto v kategórii žiaci Bánovského okresu.

• Skrátené vyučovanie

Oznamujeme vám, že v piatok 10.11.2023 bude z prevádzkových dôvodov vyučovanie skrátené, všetci žiaci budú končiť o 11:50h. Popoludní nebude v prevádzke materská škola ani školský klub detí.