• Výplata žiackeho cestovného

Oznamujeme vám, že výplata žiackeho cestovného sa uskutoční v dňoch 6.7.2023 (štvrtok) a 7.7.2023 (piatok) v čase od 9:00h do 17:00h v kancelárii ekonómky na 2.poschodí.

• Projekt eTwinning

• Aj v tomto šk. roku sa žiaci zapojili do projektového vyučovania, ktoré spája spoluprácu, učenie sa využívaním digitálnych technológií a zlepšovanie jazykových schopností.  Žiačky 7. ročníka boli súčasťou projektu eTwintraveler, v ktorom spoznávali rôzne aspekty krajín zapojených do projektu. Učenie to bolo zábavné, ale zároveň aj veľmi poučné. Virtuálne sme cestovali po Poľsku, Turecku a Portugalsku a spoznávali pre nás často nevšedné zákutia týchto krajín, zvyky a jedlo. Veríme, že pri skúmaní našej malej krajiny sa aj kamaráti z európskych krajín niečo zaujímavé dozvedeli a v budúcnosti snáď Slovensko prídu navštíviť. V tomto projekte sme nadviazali aj spoluprácu s partnerskou školou z Poľska, s ktorými sme sa stretli už aj osobne v rámci skupinovej mobility.